plbghrcsenfifrdeellvltnoptroskslessvuk

Kampania promująca aktywność fizyczną

CX-80 Polska rozpoczyna kampanię promującą aktywność fizyczną jako ważny element energii oraz źródło radości. Chcemy zachęcić Polaków do wprowadzenia większej porcji ruchu w ich codziennym życiu w formie drobnych, codziennych aktywności. Namawiamy do ruszenia się z miejsca, do poruszania się , do dzielenia się radością wynikającą ze wspólnej zabawy i aktywności ruchowej poprzez tzw. "zielony sport" - bieg na orientacje.

Dlaczego wybraliśmy dyscyplinę "bieg na orientacje" ? Otóż orientację sportową możesz uprawiać w każdym wieku, bez względu na to, czy lubisz biegać, jeździć na rowerze, nartach, czy poruszasz się na wózku inwalidzkim . Jest to sport zarówno dla osób, które chcą wyczynowo trenować jak i dla tych, które pragną po prostu aktywnie spędzić czas na łonie natury. A więc uwolnij swój potencjał i poznaj sport dla siebie! Żadna inna aktywność nie zaraża tak pasją i energią całe rodziny i pokolenia! Orientaliści wiedzą, że Zielony Sport i natura, to czysta symbioza – dlatego dbają o środowisko.

Więcej szczegółów na stronie www.orienteering.org.pl

Nasz adres

CX80 POLSKA
Chotów 7a,
63-460 Nowe Skalmierzyce,
woj. wielkopolskie

Szybki kontakt

  • tel./fax: +48 62 762 46 07
  • tel./fax: +48 62 762 46 07
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Finansowanie projektu

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook