plbghrcsenfifrdeellvltnoptroskslessvuk

CX-80 w rozgrywkach II ligi Kaliskiej Piłki Halowej

Już piąty sezon drużyna CX-80 bierze udział w rozgrywkach II ligi Kaliskiej Piłki Halowej. Z roku na rok nasza drużyna jest bliższa awansu do I ligi. Na półmetku tegorocznych rozgrywek zajmuje 2 miejsce tracąc zaledwie 3 punkty do lidera. W tym miejscu trzeba podkreślić, iż kaliska liga halowa na leży do jednej z najsilniejszych lig środowiskowych w Polsce.

W ubiegłym sezonie dwie kaliskie drużyna znalazły się w gronie najlepszych drużyn w Pucharze Polski, po drodze pokonując pierwszoligowe zespoły. Wszystkich naszych kibiców cieszy duża skuteczność napastników. Aż trzech znajduje się w czołwce zestawienia najlepszych strzelców, a Dominik Marcinkowski (CX-80) jest jej liderem z dorobkiem 14 bramek. Wszystkich zainteresowanych śledzeniem poczynań naszego teamu zapraszamy na stronę www.tpnp-kalisz.yoyo.pl gdzie na bieżąco ukazują się wyniki spotkań i tabele. 

Nasz adres

CX80 POLSKA
Chotów 7a,
63-460 Nowe Skalmierzyce,
woj. wielkopolskie

Szybki kontakt

  • tel./fax: +48 62 762 46 07
  • tel./fax: +48 62 762 46 07
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Finansowanie projektu

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook