plbghrcsenfifrdeellvltnoptroskslessvuk

Wydarzenia

CX80 WORLD CUP IN MTB ORIENTEERING

Jest nam miło poinformować, iż CX80 Polska jako jeden z największych producentów profesjonalnej chemii technicznej dla różnych branż przemysłowych ,podpisała kontrakt partnerski z Międzynarodową Federacją Orientacji Sportowej. Firma została sponsorem tytularnym Pucharu Świata w jeździe rowerowej na orientację w MTB i jest jedyną firmą z polskim kapitałem, która tytułuje swoją nazwą imprezę tej rangi. Akcja ma na celu  promocję nowej linii produktowej „bike care line” dla branży rowerowej która będzie wprowadzona do sprzedaży w 3 kwartale 2021r. .

CX80 w Azji

CX80 jako oficjalny sponsor na zaprasza na podróż do Azji.

"Kierunek Azja. W podróży do księcia Buthanu" jest już trzecim dużym podróżniczym projektem w Trójce w ostatnich latach. W 2010 roku odbyliśmy podróż "Motocyklem dookoła świata" , a dwa lata temu odbyła się kolejna wyprawa, tym razem samochodem "Z Alaski do Ziemi Ognistej", która trwała 3 miesiące. 

http://www.polskieradio.pl/293,kierunek_azja 

GENEVA MOTORSHOW 2015

Miło nam poinformować, że nasza firma była w tym roku jednym z wystawców na największych i najbardziej prestiżowych targach samochodowych International Motor Show & accessories Geneva Motorshow 2015.

Byliśmy jedyną polską firmą która prezentowała tego rodzaju produkty (chemię techniczną).

W tegorocznym salonie brało udział 250 wystawców z ponad 40 krajów, prezentujących blisko 900 marek. Wystawę odwiedziło 682 000 zwiedzających i około 11 300 przedstawicieli mediów. Około 40 % odwiedzających genewski Salon Samochodowy to osoby spoza Szwajcarii, co czyni je najbardziej międzynarodowymi targami w świecie.

Inwestuj lokalnie, działaj globalnie wykorzystując fundusze unijne

Pod takim hasłem 2 października 2014 roku w Kaliskim ratuszu odbyła się konferencja, debata oraz uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dla liderów w pozyskiwaniu funduszy unijnych w naszym regionie. Nasza firma w ciągu 6 lat pozyskała kilkanaście milionów złotych i została nagrodzona przez prezydenta miasta Kalisza Janusza Pęcherza.

Więcej o wydarzeniu oraz zdjęcia faktykaliskie.pl i calisia.pl

Powiatowa Liga Futsalu

Kolejny rok z rzędu drużyna CX-80 bierze udział w rozgrywkach Powiatowej Ligi Futsalu. Warto zaznaczyć, że tegorocznym Królem Strzelców został nasz zawodnik, Konrad Mikołajczak, z dorobkiem 36 bramek. Wszystkich zainteresowanych śledzeniem poczynań naszego teamu zapraszamy na stronę www.powiatowaligahalowa.futbolowo.pl gdzie na bieżąco ukazują się wyniki spotkań i tabele.

Ósemka wioślarska Mistrzem Europy

Jest nam miło poinformować że nasza polska ósemka wioślarska wspierana przez CX-80 Polska została Mistrzem Europy w Płowdiw w Bułgarii, jednocześnie zakwalifikowali się na Igrzyska Olimpijskie w Londynie.

Mistrzostwa Świata w Jeździe Rowerowej na Orientacje

CX-80 Polska jako jedyna firma została dopuszczona do serwisowania sprzętu rowerowego na Mistrzostwach Świata w Jeździe Rowerowej na Orientacje które w tym roku odbędą się w Polsce. Miejscem imprezy jest piękny Białystok oraz jego wspaniałe okoliczne tereny leśne. Podczas   siedmiodniowego wydarzenia będziemy nie tylko serwisować rowery zawodnikom, ale również wszystkim, którzy przyjadą nie tylko na dwukołowcach.

Więcej szczegółów na stronie: www.wmtboc2014.pl

Kampania promująca aktywność fizyczną

CX-80 Polska rozpoczyna kampanię promującą aktywność fizyczną jako ważny element energii oraz źródło radości. Chcemy zachęcić Polaków do wprowadzenia większej porcji ruchu w ich codziennym życiu w formie drobnych, codziennych aktywności. Namawiamy do ruszenia się z miejsca, do poruszania się , do dzielenia się radością wynikającą ze wspólnej zabawy i aktywności ruchowej poprzez tzw. "zielony sport" - bieg na orientacje.

Czytaj więcej

CX-80 w rozgrywkach II ligi Kaliskiej Piłki Halowej

Już piąty sezon drużyna CX-80 bierze udział w rozgrywkach II ligi Kaliskiej Piłki Halowej. Z roku na rok nasza drużyna jest bliższa awansu do I ligi. Na półmetku tegorocznych rozgrywek zajmuje 2 miejsce tracąc zaledwie 3 punkty do lidera. W tym miejscu trzeba podkreślić, iż kaliska liga halowa na leży do jednej z najsilniejszych lig środowiskowych w Polsce.

Czytaj więcej

Puchar Wawelu

Drużyna CX-80 ma również swoją reprezentację w biegach na orientację. W najważniejszej imprezie, Pucharze Wawelu nasi zawodnicy co roku zajmują czołowe miejsca. Miejmy nadzieje, że i tym razem nie zawiodą.    

Nasz adres

CX80 POLSKA
Chotów 7a,
63-460 Nowe Skalmierzyce,
woj. wielkopolskie

Szybki kontakt

  • tel./fax: +48 62 762 46 07
  • tel./fax: +48 62 762 46 07
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Finansowanie projektu

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook