Polski  English  German  Spanish

Praca

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Poszukujemy osób ze stolicy lub okolic województw: Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-Mazurskie, Zachodniopomorskie.

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży i budowanie własnego portfela klientów
  • aktywne utrzymywanie i obsługa Klientów
  • samodzielne negocjowanie cen
  • realizacja zadań zgodnych ze strategią sprzedaży firmy
  • identyfikacja potrzeb Klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i pozyskiwanie nowych Klientów
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista
  • wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych celów
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie oraz kreatywność
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane dwuletnie doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży lub w kontakcie z Klientem
  • mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży lub dystrybucji w branży chemii technicznej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia produktowe, coaching oraz wsparcie merytoryczne
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • służbowy samochód i telefon komórkowy

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.

Nasz adres

CX80 POLSKA
Chotów 7a,
63-460 Nowe Skalmierzyce,
woj. wielkopolskie

Szybki kontakt

  • tel./fax: +48 62 762 46 07

Finansowanie projektu

create an account

fb iconLog in with Facebook