Polski  English  German  Spanish   Spanish

Nagrody i wyróżnienia

Laur konsumenta 2015

Laur Konsumenta to nagroda prestiżowa i szczególnie cenna, gdyż przyznają ją sami klienci, a ich zdanie ma dla nas największe znaczenie. Laur Konsumenta 2015, potwierdza naszą mocną pozycję rynkową, dużą rozpoznawalność marki i przede wszystkim wysoką ocenę oferty wśród obecnych i potencjalnych klientów.

Rynkowy lider innowacji 2014


Firma CX80
otrzymała nominację do tytułu:

RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2014 – Jakość, Kreatywność, Efektywność.

Organizatorem konkursu jest Strefa Gospodarki – BIZNES MAGAZYN, ogólnopolski dodatek do DZIENNIKA GAZETA PRAWNA. Program skierowany do firm, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą jakość swoich produktów (m. in. takich jak np. kleje cyjanoakryloweżywice epoksydowe ), usług, wdrożonych standardów zarządzania czy obsługi klienta. Program skierowany jest do działających w Polsce przedsiębiorstw, instytucji, jednostek naukowych oraz organizacji, które realizują z powodzeniem innowacyjne projekty, związane m.in. z produkcją, badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami, a także wdrażaniem oraz stosowaniem technologii informacyjnych oraz komunikacyjnych.

CX-80 Dobry Produkt 2012Dobry Produkt  2012
. Tytuł został przyznany naszemu produktowi CX-80 w kategorii "Najlepszy preparat wielofunkcyjny w Polsce". Jest rezultatem Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich. Sondaż został przeprowadzony na zlecenie Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

„Tytuł ‘Dobry Produkt 2012’ jest dla nas szczególnie cenny, bo de facto przyznają go sami konsumenci, czyli grupa, na uznaniu której zależy nam najbardziej. Wyniki badania znajdują też odzwierciedlenie w naszej sprzedaży – w 2012 roku. Serdecznie dziękujemy naszym klientom za zaufanie, które pokładają w naszych produktach. Cieszymy się, że doceniają nasze wysiłki, by produkty CX80 były coraz bardziej innowacyjne i nowoczesne.”

Ogólnopolskie Badanie Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2012” zostało przeprowadzone przez redakcję Forum Biznesu, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej, pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Respondenci odpowiadali na pytania, które marki uważają za najlepsze w danej kategorii, godne zaufania, które określają dobre jakościowo produkty. Produkty o najwyższej liczbie wskazań otrzymały tytuły „Dobrych Produktów 2012 – Wybór Konsumentów”

Nasz adres

CX80 POLSKA
Chotów 7a,
63-460 Nowe Skalmierzyce,
woj. wielkopolskie

Szybki kontakt

  • tel./fax: +48 62 762 46 07
  • tel./fax: +48 62 762 46 07
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Finansowanie projektu

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook